Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 34-80202397 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | промышленные газы | 27 february 2025, 14:00 | Download |
| 10-761133116 | ПРАТ "ІЦКК" | мотор-редуктор | 27 february 2025, 17:00 | Download |
| 34-80442729 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Брухт чавуну | 25 february 2025, 16:00 | Download |
| 31-468364728 | АТ “НЗФ” | гази технологічні | 27 february 2025, 14:00 | Download |
| 10-761660796 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника кисню в 2-му кварталі 2025р | 27 february 2025, 14:00 | Download |
| 10-761673336 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника газів технічних в 2 кварталі 2025р. - 3 кварталі 2025р | 27 february 2025, 14:00 | Download |
| 10-761768363 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Поставка труб поліетиленових та з'єднань для АТ "КЗРК" | 27 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-761837264 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника газополум'яної апаратури в 2- му кварталі 2025р. | 28 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-761744978 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника зварювальних матеріалів в 2 му кварталі 2025р. | 26 february 2025, 12:00 | Download |
| 31-467733664 | АТ “НЗФ” | зварювальні матеріали | 26 february 2025, 12:00 | Download |