Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 33-871509829 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Запасні частини для ремонту напівпричепа OZGUL LW4. | 04 march 2025, 14:00 | Download |
| 32-377192260 | АТ “ЗФЗ” | недогарки електродів самоспечених | 27 february 2025, 12:00 | Download |
| 31-468062585 | АТ “НЗФ” | Известь негашеная / Вапно негашене 2 сорту | 26 february 2025, 14:00 | Download |
| 30-1963752273 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Автомобільні шини б/в | 28 february 2025, 12:00 | Download |
| 30-1963709075 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Брухт чорних металів Вид 10 Стружка сталева. | 25 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-760873370 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Пояс для ручного інструменту Stanley | 27 february 2025, 12:00 | Download |
| 33-872213027 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Промислові гази. | 27 february 2025, 14:00 | Download |
| 30-1964400645 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Кисень газоподібний технічний | 27 february 2025, 14:00 | Download |
| 10-761989974 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Ремонт двигуна автомобіля ГАЗ-53А д.н.з.14525СН | 28 february 2025, 15:00 | Download |
| 10-760851579 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафи для одягу металеві НО 22-01-06х18х05-Ц-2-7035 | 28 february 2025, 12:00 | Download |