Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-873126693 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Електроди зварювальні 26 february 2025, 12:00 Download
30-1964449733 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Зварювальні матеріали 19.07 26 february 2025, 12:00 Download
33-873570863 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Зварювальне обладнання 28 february 2025, 12:00 Download
10-762022911 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ізолятори шинні SM-40 26 february 2025, 17:00 Download
30-1966125214 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Виконання робіт з діагностичного обстеження вагонних ваг (вагонні тензометричні ваги типу ЕрМас ВВ-160-2-50, зав №5845) з метою подовження терміну експлуатації ваг термін служби яких закінчився для АТ «Покровський ГЗК» 25 february 2025, 12:00 Download
10-762255092 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання електроустановок будинків гр. Глушко О.С. та гр. Марченко О.В. в с. Гожули, Полтавський район, Полтавська область. 05 march 2025, 12:00 Download
10-760727782 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" конвектори та бойлери 26 february 2025, 12:00 Download
10-761493145 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт силового трансформатора 2Т типу ТДТН-63000/150, встановленого на ПС «Кременчук-місто» 154/35/10кВ в м.Кременчук. 27 february 2025, 12:00 Download
10-761807202 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" твердий сплав 21 february 2025, 12:00 Download
10-761755186 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Поставка будівельних сумішей для АТ "КЗРК" 25 february 2025, 12:00 Download