Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-376438721 АТ “ЗФЗ” Виконання робіт з експертного обстеження, позачергового повного технічного огляду вантажопідіймального обладнання у цехах № 1, 2, 4, РМЦ (27 од.) в 2025р. для АТ «ЗФЗ», згідно з графіком. 25 february 2025, 12:00 Download
31-467813251 АТ “НЗФ” Поставка піску для АТ "НЗФ" 24 february 2025, 12:00 Download
10-760898095 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" виконання робіт з інструментального обстеження кріплення та елементів армування 26 february 2025, 12:00 Download
10-760447874 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" реконструкції електрообладнання 6 кВ в ЗРУ-6 кВ при РКСЦВ-2 04 march 2025, 12:00 Download
10-760448125 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Капітальний ремонт статора електричної машини СТМ-3500 №2 РКСЦП-2 26 february 2025, 12:00 Download
10-760448717 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" виконання робіт з обстеження та оцінки технічного стану будівельних конструкцій будівель та споруд комбінату, розроблення рекомендацій щодо продовження термінів їх експлуатації, видачі звіту, відомостей дефектів, внесення змін до існуючих технічних паспортів, згідно з технічним завданням, переліком об’єктів. 27 february 2025, 12:00 Download
10-760448966 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Капітальний ремонт ротора та статора електродвигуна ВАОК 355 М6 26 february 2025, 12:00 Download
10-760449319 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" реконструкції електрообладнання 6 кВ в ЗРУ-6 кВ при РКСЦВ-1 04 march 2025, 12:00 Download
10-760710841 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" відлякувач гризунів 21 february 2025, 12:00 Download
10-760897595 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Поставка цементу для АТ "ПОЕ" 24 february 2025, 12:00 Download