Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-467771558 АТ “НЗФ” Профільований лист 21 february 2025, 17:00 Download
10-760504523 ПРАТ "ІЦКК" Матеріали для ПРС 25 february 2025, 12:00 Download
10-760897846 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Капітальний ремонт компресора центробіжного К-500 27 february 2025, 12:00 Download
10-759883677 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" проектування, монтажних та пускналагоджувальних робіт систем автоматичного пожежогасіння (АСПГ) та автоматичної пожежної сигналізації (АПС) камер трансформаторів котельної шахти Тернівська 28 february 2025, 12:00 Download
10-761619395 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" кабель АВБбШв-1 3х120+1х70 25 february 2025, 12:00 Download
10-761652569 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка, щодо відбору постачальника запасних частин до гідросистем імпортних комплексів у 1-2 кварталі 2025 року 26 february 2025, 12:00 Download
10-761037563 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Поставка щебню для АТ "ПОЕ" 21 february 2025, 12:00 Download
10-760425685 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Високовольтний нульовий ввід силового трансформатора 154кВ 19 february 2025, 17:00 Download
33-872928715 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Поставка лакофарбових матеріалів для АТ "МГЗК" 20 february 2025, 12:00 Download
10-761828138 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Поставка лакофарбових матеріалів для АТ "КЗРК" 20 february 2025, 12:00 Download