Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-467665252 АТ “НЗФ” Виконання інспекційних послуг (послуги незалежного сюрвеєра) 17 february 2025, 12:00 Download
31-467175077 АТ “НЗФ” Обладнання відеоспостереження 20 february 2025, 17:00 Download
34-80241806 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Легований брухт (вид 9/308) 17 february 2025, 12:00 Download
34-80254517 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Легований брухт (вид 9/308) 17 february 2025, 12:00 Download
31-467379335 АТ “НЗФ” Поставка цементу для АТ "НЗФ 19 february 2025, 12:00 Download
31-467777634 АТ “НЗФ” кольоровий металопрокат (шина мідна) 19 february 2025, 17:00 Download
34-79558829 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Виконання робіт з перегляду Планів локалізації і ліквідації аварійних ситуацій та аварій (ПЛАС) для цехів АТ «ДНІПРОАЗОТ», згідно з технічним завданням. 20 february 2025, 12:00 Download
10-760841440 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання електроустановок незавершеного будівництва, нежитлової будівлі ЛІТ-С2 ПП "ФРЕТЕКС" в м. Полтава по вул. Решетилівська, 26/1. 25 february 2025, 12:00 Download
10-759883928 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з експертного обстеження, технічного огляду, первинного технічного огляду, дефектоскопії та виготовлення дублікату паспорту обладнання підвищеної небезпеки в 2025р. для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», згідно з переліками. 19 february 2025, 12:00 Download
31-467146925 АТ “НЗФ” кабельно-провідникова продукція 25 february 2025, 12:00 Download