Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-759078262 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Модульні наземні укриття | 14 february 2025, 12:00 | Download |
| 33-871849067 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Профільна труба. | 07 february 2025, 17:00 | Download |
| 10-759460368 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Експертне обстеження та позачерговий технічний огляд посудин що працюють під тиском АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» у 2025 | 12 february 2025, 12:00 | Download |
| 30-1957698138 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Турбокомпресор ТВ175-1,6-01.У3 без електродвигуна | 14 february 2025, 12:00 | Download |
| 30-1958053916 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Низковольтне обладнання (код. 40.02) | 11 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-755843077 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Тягова батарея навантажувача | 11 february 2025, 14:00 | Download |
| 31-466966403 | АТ “НЗФ” | Ізолятори | 10 february 2025, 12:00 | Download |
| 30-1960273426 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Метизна продукція | 07 february 2025, 12:00 | Download |
| 31-466520391 | АТ “НЗФ” | Дизельне паливо налив | 06 february 2025, 14:00 | Download |
| 10-759052104 | ПРАТ "ІЦКК" | одяг обладнання | 07 february 2025, 12:00 | Download |