Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503353026 АТ “НЗФ” СТАЛЕВІ ТРУБИ на 4 кв. 2026 р. Participate
30-2041282793 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Лабораторний посуд та обладнання Participate
30-2041251865 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запчастини до залізничого транспорту 07 september 2026, 12:00 Download Participate
30-2041165030 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” труби сталеві Participate
31-503124609 АТ “НЗФ” ДОЛОТО 244,5 Т481М Participate
31-502809319 АТ “НЗФ” хим.продукция Participate
31-504249439 АТ “НЗФ” ЕО електроустаткування Participate
31-504105777 АТ “НЗФ” компресорне обладнання АГЦ Participate
30-2042309251 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Ремонт покрівлі Participate
10-808888063 ПАТ "ЖЦПК" Інструменти Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-760841440 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання електроустановок незавершеного будівництва, нежитлової будівлі ЛІТ-С2 ПП "ФРЕТЕКС" в м. Полтава по вул. Решетилівська, 26/1. 25 february 2025, 12:00 Download
10-759883928 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з експертного обстеження, технічного огляду, первинного технічного огляду, дефектоскопії та виготовлення дублікату паспорту обладнання підвищеної небезпеки в 2025р. для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», згідно з переліками. 19 february 2025, 12:00 Download
31-467146925 АТ “НЗФ” кабельно-провідникова продукція 25 february 2025, 12:00 Download
32-376383851 АТ “ЗФЗ” алюмінієві кабеліі 10 кВ та 0-4 кВ б/в 19 february 2025, 12:00 Download
33-871356324 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" капітальний ремонт електродвигуна СДВ 15-34-12, потужністю 500 кВт, 500 об/хв., експл. № 96-192, шахта 14/15 25 february 2025, 12:00 Download
10-759981380 ПРАТ "ІЦКК" Котел твердопаливний. Пальник пеллетний зі шнеком. Накопичувальний бункер. Насос циркуляційний. 20 february 2025, 12:00 Download
31-467795271 АТ “НЗФ” Ланцюги 19 february 2025, 17:00 Download
10-759783789 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" КРУН-6 17 february 2025, 12:00 Download
23012025 АТ "А-БАНК" панцеровані оперативні автомобілі на базі Fiat Ducato Furgone Lastrato L1H1 Diesel 18 february 2025, 12:00 Download
10-759703646 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Перегляд результатів тендеру на закупівлю скреперів СГ-900 та колісних пар ВГ-4,5, РТК №10-703184548 та №10-703090204 17 february 2025, 17:00 Download