Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-376196785 АТ “ЗФЗ” закупівля змінного обладнання 1 квартал 2025р. 06 february 2025, 17:00 Download
30-1960366315 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запірна арматура, 46.00. 05 february 2025, 12:00 Download
30-1960361047 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Кабельно-провідникова продукція код. 45.01 05 february 2025, 12:00 Download
10-758476616 ПРАТ "ІЦКК" Напівмуфти 10 february 2025, 17:00 Download
10-759460119 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" капітальний ремонт транспортно-зарядних машин МТЗ-3 07 february 2025, 12:00 Download
31-466760702 АТ “НЗФ” Габіони 04 february 2025, 14:00 Download
30-1954480366 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запчастиги ВОЛЬВО,ГАЗ 10 february 2025, 15:00 Download
10-759308761 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з експертного обстеження, технічного огляду (позачергового/повного, часткового) та виготовлення дублікату паспорта вантажопідіймального обладнання в 2025р. для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», згідно з переліком. 11 february 2025, 12:00 Download
10-757748031 ПРАТ "ІЦКК" стрічка поліуретанова із замком "шип-паз" 06 february 2025, 17:00 Download
30-1956981196 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Змішувач пластичних мас 06 february 2025, 12:00 Download