Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-759308761 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Виконання робіт з експертного обстеження, технічного огляду (позачергового/повного, часткового) та виготовлення дублікату паспорта вантажопідіймального обладнання в 2025р. для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», згідно з переліком. | 11 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-757748031 | ПРАТ "ІЦКК" | стрічка поліуретанова із замком "шип-паз" | 06 february 2025, 17:00 | Download |
| 30-1956981196 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Змішувач пластичних мас | 06 february 2025, 12:00 | Download |
| 31-466951462 | АТ “НЗФ” | Брухт кольорових металів | 03 february 2025, 12:00 | |
| 10-759409455 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Брухт Виду 9/500 та 13/502 | 03 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-747906418 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Папір, канверти | 04 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-759136046 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Трансформатори напруги та трансформатори струму | 07 february 2025, 17:00 | Download |
| 10-757011235 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Затискачі | 07 february 2025, 17:00 | Download |
| 31-466605371 | АТ “НЗФ” | АЛКОТЕСТЕР | 03 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-758888998 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника хімречовин в 1 кварталі 2025 року | 04 february 2025, 12:00 | Download |