Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-756912927 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Автоматичні вимикачі з дистанційним керуванням 03 february 2025, 12:00 Download
10-757672268 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Автономні автомобільні опалювачі 03 february 2025, 12:00 Download
10-758170490 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Поставка плитки керамічної для АТ "ПОЕ" 03 february 2025, 12:00 Download
10-758331962 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" антени 03 february 2025, 15:00 Download
10-749204208 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Затискачі для кабелю 31 january 2025, 17:00 Download
31-465172127 АТ “НЗФ” Низьковольтне обладнання, низковольтні комплекті пристрої 30 january 2025, 17:00 Download
10-759110638 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ІГВ (ТГЗ) КЛ-10 кВ Кременчук-місто -РП№2 к.1 та к.2 м.Кременчук. 31 january 2025, 12:00 Download
10-759110887 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обробка відходів, що утворюються в результаті діяльності АТ «ПОЕ» протягом 2025 року. 31 january 2025, 12:00 Download
10-758995614 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Капітальний ремонт КЛ-6 кВ по вул.Європейській, 66 в м.Полтава). 06 february 2025, 12:00
10-757922943 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з проведення випробовувань обладнання (зарядник гранульованих вибухових речовин ГВР-ММ) для виготовлення та заряджання вибухових речовин ГВР-ММ для подальшого отримання дозволу Держпраці на виготовлення та експлуатацію зарядного устаткування для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ». 04 february 2025, 12:00 Download