Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-466089150 | АТ “НЗФ” | ШАФОВИЙ ГАЗОРЕГУЛЮЮЧИЙ ПУНКТ | 30 january 2025, 12:00 | Download |
| 32-375533941 | АТ “ЗФЗ” | послуги перевезення агломерата АМ-40 та відсівів МнС17 08 мм з АТ "НФЗ" на АТ "ЗФЗ" | 24 january 2025, 15:00 | Download |
| 10-757902687 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка на налагодження КПВ, еколого-теплотехнічне налагодження, інвентаризація шкідливих викидів парових, водогрійних котлів та теплогенераторів котелень і теплогенераторних в структурних підрозділах АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ | 31 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-758319580 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Домкрат пневматичний професійний, компресор поршневий | 28 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-752526087 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Електродвигун | 27 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-757919298 | ПАТ "ЖЦПК" | кисень технічний газоподібний | 23 january 2025, 12:00 | Download |
| 34-79199323 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Мережеве обладнання | 29 january 2025, 15:00 | Download |
| 10-749604428 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вогнегасники | 29 january 2025, 15:00 | Download |
| 10-750103093 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | плівка для ламінування А3 | 24 january 2025, 12:00 | Download |
| 30-1955358473 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини до автокранів МЗКТ,HOWO ,SINOTRUK,Автобусів МАЗ | 28 january 2025, 15:00 | Download |