Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-757286783 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Дріт низьковуглецевий оцинкований 2мм | 21 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-748172889 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | труби гофровані та кріплення | 24 january 2025, 12:00 | Download |
| 32-375297159 | АТ “ЗФЗ” | Біг-Бег 1 тн (80х80х70см) | 20 january 2025, 12:00 | Download |
| 15012025 | АТ "А-БАНК" | Монтаж Підіймально-транспортувального обладнання | 23 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-753113115 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Насос для перекачування трансформаторної оливи | 22 january 2025, 12:00 | Download |
| 31-465295853 | АТ “НЗФ” | Обладнання для системи оповіщення про загрозу БПЛА | 23 january 2025, 15:00 | Download |
| 10-757308404 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Трифазний інтервальний лічильник електричної (А+-, R+-) енергії трансформаторного включення кл.т. 1,0 з функцією передачі даних | 22 january 2025, 17:00 | Download |
| 10-757322538 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | нульовий ввід силових трансформаторів 154кВ | 22 january 2025, 17:00 | Download |
| 10-757415552 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Прожектор переносний акумуляторний світлодіодний | 17 january 2025, 14:00 | Download |
| 10-756888186 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | шафа КТП в зборі | 21 january 2025, 14:00 | Download |