Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-464368120 | АТ “НЗФ” | Труби сталеві | 16 january 2025, 14:00 | Download |
| 30-1955345002 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Виконання робіт з експертного обстеження (ЕО), позачергового повного технічного огляду (ППТО), повного технічного огляду (ПТО), первинного технічного огляду (первинний ТО) та паспортизації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки в 2025 р. для АТ «Покровський ГЗК». | 22 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-757857886 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Кігті, лази та частини до них (повторно) | 22 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-757640737 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Перегляд результатів тендеру на закупівлю Т-подібних болтів_РТК№10-729402741, №10-742034560 | 20 january 2025, 17:00 | Download |
| 31-465771280 | АТ “НЗФ” | Бій цегли шамотної загального призначення | 17 january 2025, 12:00 | |
| 32-375234745 | АТ “ЗФЗ” | ЗІЗ | 16 january 2025, 14:00 | Download |
| 10-750211254 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Поставка блоків фундаментних бетонних для АТ "ПОЕ" | 21 january 2025, 12:00 | Download |
| 32-374914563 | АТ “ЗФЗ” | насосне устаткування | 17 january 2025, 14:00 | Download |
| 14012025 | АТ "А-БАНК" | обслуговування АТМ | 20 january 2025, 12:00 | Download |
| 32-375511901 | АТ “ЗФЗ” | Брухт чорних металів вид 12/308 (скрап) | 16 january 2025, 12:00 | Download |