Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-465227952 | АТ “НЗФ” | Стрічка конвеєрна | 24 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-749323495 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | ТРОС ГРОЗОЗАХИСНИЙ ОЦ-8,1 мм ТК 35 | 27 january 2025, 17:00 | Download |
| 31-465167585 | АТ “НЗФ” | КВПіА позапланова (Будівництво ГПС) | 24 january 2025, 17:00 | Download |
| 10-757143655 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Виконання експертиз проектів у 2025 році, що розробляються проектно-технічним відділом комбінату) для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ» | 24 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-753149037 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Автоматичні вимикачі | 27 january 2025, 17:00 | Download |
| 32-374914084 | АТ “ЗФЗ” | Труби сталеві | 24 january 2025, 17:00 | Download |
| 32-374980984 | АТ “ЗФЗ” | канати стальні | 23 january 2025, 17:00 | Download |
| 16012025 | АТ "А-БАНК" | Накопичувачі | 23 january 2025, 17:00 | Download |
| 34-79236260 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Брухт чорних металів вид 9 оголовки від стріпера (теплообмінник) | 20 january 2025, 14:00 | Download |
| 10-756896222 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | ІГВ по 8-ми об'єктам проєктування КЛ (6)10 кВ. | 24 january 2025, 12:00 | Download |