Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-1951317975 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | металопрокат | 29 january 2025, 12:00 | Download |
| 32-375238419 | АТ “ЗФЗ” | спецодяг 1 квартал 2025 | 27 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-754455521 | ПРАТ "ІЦКК" | Самонамотувальний барабан грейфера MPD 06-100 | 29 january 2025, 17:00 | Download |
| 10-748701641 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Поставка лакофарбових матеріалів для АТ "ПГЗК" та АТ "ПОЕ" | 29 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-758080903 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | ТРАНСФОРМАТОР НАПРУГИ НАМИ-1-10У2 | 31 january 2025, 17:00 | Download |
| 30-1953333537 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Поставка лакофарбових матеріалів для АТ "ПГЗК" та АТ "ПОЕ" | 29 january 2025, 12:00 | Download |
| 32-375935889 | АТ “ЗФЗ” | закупівля залізничних запчастин 1 квартал 2025р. | 28 january 2025, 17:00 | Download |
| 10-758822001 | ПРАТ "ІЦКК" | Матеріали для підключення СЕС | 28 january 2025, 17:00 | Download |
| 34-79376033 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | старий брухт сталевий тонкий 9/308 ДСТУ 4121:2022 | 24 january 2025, 12:00 | Download |
| 10-758528652 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | здійснення моніторингу впливу планової діяльності шахти "Тернівська" на популяції іхтіофауни та інших складових біоценозу річки Саксагань | 24 january 2025, 12:00 |