Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-756888186 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" шафа КТП в зборі 21 january 2025, 14:00 Download
31-464368120 АТ “НЗФ” Труби сталеві 16 january 2025, 14:00 Download
30-1955345002 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Виконання робіт з експертного обстеження (ЕО), позачергового повного технічного огляду (ППТО), повного технічного огляду (ПТО), первинного технічного огляду (первинний ТО) та паспортизації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки в 2025 р. для АТ «Покровський ГЗК». 22 january 2025, 12:00 Download
10-757857886 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Кігті, лази та частини до них (повторно) 22 january 2025, 12:00 Download
10-757640737 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Перегляд результатів тендеру на закупівлю Т-подібних болтів_РТК№10-729402741, №10-742034560 20 january 2025, 17:00 Download
31-465771280 АТ “НЗФ” Бій цегли шамотної загального призначення 17 january 2025, 12:00
32-375234745 АТ “ЗФЗ” ЗІЗ 16 january 2025, 14:00 Download
10-750211254 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Поставка блоків фундаментних бетонних для АТ "ПОЕ" 21 january 2025, 12:00 Download
32-374914563 АТ “ЗФЗ” насосне устаткування 17 january 2025, 14:00 Download
14012025 АТ "А-БАНК" обслуговування АТМ 20 january 2025, 12:00 Download