Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-757456654 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Металопрокат 15 january 2025, 17:00 Download
31-465176290 АТ “НЗФ” Вироби для захисту та прокладання кабелів та проводів (будівництво ГПС, СЕС) 16 january 2025, 12:00 Download
31-465180036 АТ “НЗФ” Запірна арматура та деталі трубопроводів 17 january 2025, 12:00 Download
10-754732786 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Інструмент для зняття напівпровідного екрану з ізоляцією із зшитого поліетилену 17 january 2025, 12:00 Download
10-757021259 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реклоузер вакуумний e.hv.pp-15-630 17 january 2025, 17:00 Download
10-756998577 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" мережевий кабель 14 january 2025, 12:00 Download
10-748188956 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувачі перенапруги 17 january 2025, 15:00 Download
31-465275201 АТ “НЗФ” Брухту чорних металів вид 3/308 13 january 2025, 14:00 Download
32-374940601 АТ “ЗФЗ” Радіоелектронні комплектуючі 17 january 2025, 15:00 Download
32-374930927 АТ “ЗФЗ” Металопрокат 15 january 2025, 17:00 Download