Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-758966174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | LTE роутер, конвектор протоколів | 13 february 2025, 17:00 | Download |
| 30-1961465373 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | металопрокат | 11 february 2025, 17:00 | Download |
| 10-759002864 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Пломби роторно-якірного типу «METERLOCK» | 14 february 2025, 17:00 | Download |
| 32-376384102 | АТ “ЗФЗ” | Тех. прокат (лист г/к), на березень 2025 | 11 february 2025, 17:00 | Download |
| 33-871841365 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Металопрокат сортовий | 11 february 2025, 17:00 | Download |
| 36-29169333 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | автомобільні шини | 13 february 2025, 15:00 | Download |
| 30-1960307197 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | металопрокат | 11 february 2025, 17:00 | Download |
| 34-79631452 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Проведення обов'язкового річного та піврічного технічного контролю автобусів, вантажного та легкового автотранспорту | 14 february 2025, 12:00 | |
| 10-759309012 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Виконання робіт з експертного обстеження (технічного діагностування), позачергового технічного огляду, первинного технічного огляду та виготовлення дублікату паспорту електрообладнання та електроустановок в 2025р. для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», згідно з переліками. | 14 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-759293014 | ПРАТ "ІЦКК" | Паркан та комплектуючи | 11 february 2025, 12:00 | Download |