Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-761640201 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з технічного обслуговування автоматизованої системи екологічного монітору (АСЕМ) атмосферного повітря на межі санітарно-захищених зон шахт "Тернівська", "Козацька", "Покровська" та "Криворізька" 27 february 2025, 12:00 Download
10-761645569 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Виконання робіт з верифікації звіту(ів) оператора про викиди парникових газів, складеного за результатами моніторингу за звітний період (2024р.) для АТ «КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ», відповідно до технічного завдання. 26 february 2025, 12:00 Download
10-761792205 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору постачальника провідників з профілю трубчатого сталевого в 2- му кварталі 2025р. 21 february 2025, 17:00 Download
10-761807792 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка щодо відбору постачальника запасних частин до станків НКР-100 у 2 кварталі 2025 року 25 february 2025, 17:00 Download
10-761822096 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Поставка щебню для АТ "КЗРК" 21 february 2025, 12:00 Download
10-761906678 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" КПП (провід, кабель) 25 february 2025, 12:00 Download
10-761707882 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Поставка води питної для АТ "КЗРК" 21 february 2025, 12:00 Download
31-468000158 АТ “НЗФ” НАСОСИ 24 february 2025, 12:00 Download
31-467934213 АТ “НЗФ” Вентилятори, Компенсатори, Теплообмінник 25 february 2025, 12:00 Download
31-468006201 АТ “НЗФ” Кабельно-провідникова продукція 25 february 2025, 12:00 Download