Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | Participate | ||
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-468062335 | АТ “НЗФ” | Вапняк фр. 0-5мм | 24 february 2025, 14:00 | Download |
| 31-468061835 | АТ “НЗФ” | Брикети залізовмісні | 24 february 2025, 12:00 | Download |
| 31-468152891 | АТ “НЗФ” | Поставка мила господарського для АТ "НЗФ" | 25 february 2025, 12:00 | Download |
| 31-467677030 | АТ “НЗФ” | Брухт кольорових металів | 21 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-761208866 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | генератори | 26 february 2025, 12:00 | Download |
| 36-29197020 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | послуги з регламентних робіт тепловозу | 26 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-762594172 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Влаштування системи пожежної сигналізації в приміщеннях Глобинської дільниці Кременчуцької об’єднаної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Глобино, вул. Володимирівська,205 б | 05 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-761818546 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Поставка піску для АТ "КЗРК" | 24 february 2025, 12:00 | Download |
| 10-761912734 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | вибуховий провід | 25 february 2025, 12:00 | Download |
| 31-468274035 | АТ “НЗФ” | Запірна арматура та деталі трубопроводів | 25 february 2025, 12:00 | Download |