Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-503693700 | АТ “НЗФ” | Поліпропіленові матеріали | 02 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 32-396493071 | АТ “ЗФЗ” | Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат | Participate | ||
| 31-503962396 | АТ “НЗФ” | Трубопровідна арматура | Participate | ||
| 36-32337559 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 08 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 10-809374008 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-809377922 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) | 04 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 31-503332554 | АТ “НЗФ” | СПЕЦОДЯГ | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808795700 | ПАТ "ЖЦПК" | емаль дріт | Participate | ||
| 36-32314778 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI | 04 september 2026, 15:00 | Download | Participate |
| 30-2041358248 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Спецодяг | 03 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-761845015 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка щодо відбору постачальника запасних частин до імпортної техніки у 2 кварталі 2025 року | 06 march 2025, 14:00 | Download |
| 10-761899407 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | газоаналізатори | 06 march 2025, 12:00 | Download |
| 10-761765177 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника спецпрофілю СВП в 2- му кварталі 2025р. | 07 march 2025, 17:00 | Download |
| 31-468038711 | АТ “НЗФ” | Високовольтне устаткування. | 06 march 2025, 12:00 | Download |
| 33-874661627 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Щодо постачання Ст. лист 10х2х6000 мм | 04 march 2025, 17:00 | Download |
| 31-469287588 | АТ “НЗФ” | Вироби для прокладання та захисту кабелів та проводів | 04 march 2025, 17:00 | Download |
| 31-468082191 | АТ “НЗФ” | Труби сталеві | 07 march 2025, 17:00 | Download |
| 31-468839037 | АТ “НЗФ” | металопрокат для будівництва ГПС | 04 march 2025, 17:00 | Download |
| 31-468098257 | АТ “НЗФ” | металопрокат комерцийний | 04 march 2025, 17:00 | Download |
| 10-761748585 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка щодо закупівлі канатів в 2-му кварталі 2025р. | 07 march 2025, 17:00 | Download |