Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-763887189 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" ІГВ по 8-ми об'єктам проєктування КЛ (6)10 кВ. 19 march 2025, 12:00 Download
10-756546364 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Електроінструмент 19 march 2025, 12:00 Download
10-763410593 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Нове будівництво розподільчого пункту 10/0,4кВ №2 по вул. Гоголя, 90 в м. Миргороді Полтавської області 25 march 2025, 12:00 Download
10-763475955 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція розподільчого пункту 6/0,4 кВ №12 в м. Полтава Полтавської області. 25 march 2025, 12:00 Download
30-1967762720 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запірна арматура, 46.00. 14 march 2025, 12:00 Download
34-80469219 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Виконати роботи по заміні каната головного підйому крана БК-1000А, що експлуатується в цеху синтезу аміаку 1-Б 17 march 2025, 12:00 Download
31-469296191 АТ “НЗФ” Припливні установки для будівлі газопоршневої станції 19 march 2025, 12:00 Download
10-762483511 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" ноутбук 17 march 2025, 12:00 Download
31-468656812 АТ “НЗФ” Чавун ливарний 11 march 2025, 17:00 Download
34-80169023 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Шины 14 march 2025, 15:00 Download