Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-870635001 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Підшипники 20 march 2025, 12:00 Download
31-461231163 АТ “НЗФ” Підшипники 1-й квартал 2025 20 march 2025, 12:00 Download
31-469728295 АТ “НЗФ” ШАФОВИЙ ГАЗОРЕГУЛЮЮЧИЙ ПУНКТ 28 march 2025, 12:00 Download
30-1960319384 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Підшипники 20 march 2025, 12:00 Download
10-752684535 ПРАТ "ІЦКК" підшипника 20 march 2025, 12:00 Download
10-758566158 ПРАТ "ІЦКК" підшипники 20 march 2025, 12:00 Download
33-874182342 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини до оргтехніки. 21 march 2025, 12:00 Download
31-468055553 АТ “НЗФ” єл. щітки. тиристори 26 march 2025, 17:00 Download
10-761638957 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" щітки електричні 26 march 2025, 17:00 Download
32-376928939 АТ “ЗФЗ” Труби 20 march 2025, 12:00 Download