Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-765503306 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ключ для бандажної стрічки CONWELL 26 march 2025, 17:00 Download
32-377649740 АТ “ЗФЗ” Поставка покрівельних матеріалів для АТ "ЗФЗ" 26 march 2025, 12:00 Download
10-764659788 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Трансформатори струму та напруги 27 march 2025, 17:00 Download
31-469782361 АТ “НЗФ” Вал-шестерня кр.3580 27 march 2025, 17:00 Download
10-763483795 ПАТ "ЖЦПК" Роз'єми між флексографними секціями. 26 march 2025, 17:00 Download
10-764381625 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електромереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання електроустановки нежитлових будівель ТОВ "УКРПРОДСНЕКГРУП" за адресою: вул.Братів Марченків, 40-А-3, с. Чернечий Яр, Полтавський (Диканський) район, Полтавська область. 28 march 2025, 12:00 Download
10-764500286 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД: "Реконструкція трансформаторної підстанції 110/35/6 кВ "Глинсько-Розбишівська" в Миргородському районі Полтавської області (заміна силового трансформатора 1Т)" 28 march 2025, 12:00 Download
10-764926974 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Виконання ІГВ (ТГЗ) по ПЛ-10 кВ «Низи» в м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області 28 march 2025, 12:00 Download
31-470013204 АТ “НЗФ” Виконання робіт з отримання дозволу на спеціальне водокористування для АТ “НЗФ” 25 march 2025, 12:00 Download
33-872965389 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини для автобусів. 25 march 2025, 15:00 Download