Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503693700 АТ “НЗФ” Поліпропіленові матеріали 02 september 2026, 12:00 Download Participate
32-396493071 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм та лист 2, технологічний прокат Participate
31-503962396 АТ “НЗФ” Трубопровідна арматура Participate
36-32337559 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" коробка переключення передач на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 08 september 2026, 15:00 Download Participate
10-809374008 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-32 Л-1 в смт. Шишаки Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809377922 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ :"Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від ЗТП-36 Л-2, Л-3 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (Проєкт ІП 2027) 04 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503332554 АТ “НЗФ” СПЕЦОДЯГ 03 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808795700 ПАТ "ЖЦПК" емаль дріт Participate
36-32314778 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами на автогрейдер SDLG G 9220, G2200L2244106AI 04 september 2026, 15:00 Download Participate
30-2041358248 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спецодяг 03 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
30-1969462561 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Звіт оператора про викиди парникових газів, складений оператором за результатами моніторингу за звітний період - 2024 рік. 07 april 2025, 12:00 Download
30-1967693156 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” ТМЦ для відновлення СЦБ. 03 april 2025, 15:00 Download
34-81131714 АТ “ДНІПРОАЗОТ” брухт чорних металів вид 9/501 31 march 2025, 14:00 Download
30-1970263891 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Верифікація “Звіту оператора про викиди парникових газів за результатами моніторингу за 2024 рік (звітний період). 07 april 2025, 12:00 Download
10-765918955 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для нестандартного приєднання промислових споруд ТОВ "КОНТУР БУД ЛТД" по вул. Артема Амеліна (Визволення), 17 в м. Полтава. 08 april 2025, 12:00 Download
10-766455629 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Влаштування системи пожежної сигналізації в приміщеннях Кобеляцької дільниці Кременчуцької об'єднаної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Кобеляки, вул. Кириченко Раїси ,41а,б 09 april 2025, 12:00 Download
31-470433100 АТ “НЗФ” надання послуг з неруйнівного контролю (РК) атестаційних зразків зварників. 04 april 2025, 12:00 Download
33-876362700 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Послуги з демонтажу, перевстановленню та технічному обслуговуванню побутових кондиціонерів 04 april 2025, 12:00 Download
32-378954878 АТ “ЗФЗ” кольоровий брухт 31 march 2025, 12:00 Download
33-876836928 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Спецвзуття 01 april 2025, 12:00 Download