Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-473111551 АТ “НЗФ” Паливо дизельне ДП-Л-Євро5-В0 15 may 2025, 15:00 Download
31-473675633 АТ “НЗФ” Поставка труби поліетиленової та фітингів для АТ "НЗФ" 20 may 2025, 12:00 Download
36-29660943 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" дизельне паливо 15 may 2025, 15:00 Download
30-1977169254 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Нафтопродукти 15 may 2025, 15:00 Download
31-474566154 АТ “НЗФ” Комп'ютерне обладнання 22 may 2025, 17:00 Download
31-474132627 АТ “НЗФ” Чавун ливарний 26 may 2025, 17:00 Download
32-379787628 АТ “ЗФЗ” дизельне паливо 15 may 2025, 15:00 Download
31-474456275 АТ “НЗФ” Програмне забезпечення 22 may 2025, 17:00 Download
31-474166218 АТ “НЗФ” ланцюг 27 may 2025, 17:00 Download
10-770190013 ПРАТ "ІЦКК" дизельне паливо 15 may 2025, 15:00 Download