Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate | ||
| 10-807363396 | ПРАТ "ІЦКК" | клапани | Participate | ||
| 31-503327502 | АТ “НЗФ” | канати сталеві | Participate | ||
| 31-503378582 | АТ “НЗФ” | КРУГЛА БУРОВА СТАЛЬ | Participate | ||
| 31-503333338 | АТ “НЗФ” | МЕТАЛОПРОКАТ на 4 кв. 2026 р. | Participate | ||
| 31-503559832 | АТ “НЗФ” | Комерційний металопрокат | Participate | ||
| 10-808782373 | ПАТ "ЖЦПК" | сіль таблетована | 08 september 2026, 12:00 | Participate | |
| 10-808915590 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Реконструкція КЛ-10 кВ «ПС Супрунівка: РП-21 (ф.212)» та КЛ-10 кВ «ПС Супрунівка: РП-21 (ф.211)» в м. Полтава (проєкт ІП 2027) | 16 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-2041587860 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/500, Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/501 | 31 august 2026, 12:00 | Download |
| 33-925102287 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Промислові гази. | 31 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-502994052 | АТ “НЗФ” | Спецвзуття | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808729812 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Спецвзуття | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808831873 | ПРАТ "ІЦКК" | хімічна продукція | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808793628 | ПАТ "ЖЦПК" | бура п"ятиводнева | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808819720 | ПАТ "ЖЦПК" | сода каустична рідка,луска | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 32-396406417 | АТ “ЗФЗ” | Поставка піни монтажної для АТ "ЗФЗ" | 31 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-503462825 | АТ “НЗФ” | нагрівальні прилади 4 квартал 2026 | 03 september 2026, 15:00 | Download |
| 30-2041051419 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Електродвигуни, 38.01. | 03 september 2026, 15:00 | Download |