Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 30-2041587860 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/500, Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/501 | 31 august 2026, 12:00 | Download |
| 33-925102287 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Промислові гази. | 31 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-502994052 | АТ “НЗФ” | Спецвзуття | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808729812 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Спецвзуття | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808831873 | ПРАТ "ІЦКК" | хімічна продукція | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808793628 | ПАТ "ЖЦПК" | бура п"ятиводнева | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 10-808819720 | ПАТ "ЖЦПК" | сода каустична рідка,луска | 01 september 2026, 12:00 | Download |
| 32-396406417 | АТ “ЗФЗ” | Поставка піни монтажної для АТ "ЗФЗ" | 31 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-503462825 | АТ “НЗФ” | нагрівальні прилади 4 квартал 2026 | 03 september 2026, 15:00 | Download |
| 30-2041051419 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Електродвигуни, 38.01. | 03 september 2026, 15:00 | Download |