Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
31-503353026 АТ “НЗФ” СТАЛЕВІ ТРУБИ на 4 кв. 2026 р. Participate
30-2041282793 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Лабораторний посуд та обладнання Participate
30-2041251865 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запчастини до залізничого транспорту Participate
30-2041165030 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” труби сталеві Participate
31-503124609 АТ “НЗФ” ДОЛОТО 244,5 Т481М Participate
31-502809319 АТ “НЗФ” хим.продукция Participate
31-504249439 АТ “НЗФ” ЕО електроустаткування Participate
31-504105777 АТ “НЗФ” компресорне обладнання АГЦ Participate
30-2042309251 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Ремонт покрівлі Participate
10-808888063 ПАТ "ЖЦПК" Інструменти Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-808732076 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Рукавиці 28 august 2026, 12:00 Download
33-925123055 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Поставка представницької продукції для АТ "МГЗК" 28 august 2026, 12:00 Download
10-808389822 ПРАТ "ІЦКК" водорозчинні фарби для друку 25 august 2026, 12:00 Download
31-502766831 АТ “НЗФ” Коробка передач для Т-150К. 4й кв 2026р. 27 august 2026, 15:00 Download
31-503318794 АТ “НЗФ” Транспортно-експедиційні послуги на перевезення трансформаторів. 27 august 2026, 15:00 Download
31-502531575 АТ “НЗФ” бон сорбуючий 26 august 2026, 15:00 Download
10-808361330 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Установка для регенерації, дегазації, термовакумування, сушіння та фільтрації трансформаторних масел 27 august 2026, 15:00 Download
31-502147535 АТ “НЗФ” Брикети залізовмісні 26 august 2026, 15:00 Download
31-502110417 АТ “НЗФ” Вапно негашене 2 сорту 26 august 2026, 14:00 Download
31-502100255 АТ “НЗФ” Електроди зграфітовані O 200 мм, L - 1500 мм, з ніпелями в комплекті 26 august 2026, 12:00 Download