Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-808189773 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Трансформатори струму 110_150 | 03 september 2026, 17:00 | Download |
| 10-808586411 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Трансформаторів струму 10 кВ (ТПЛУ, ТОЛ) | 31 august 2026, 17:00 | Download |
| 10-808549916 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафи основного і резервного захисту | 01 september 2026, 17:00 | Download |
| 19082026 | АТ "А-БАНК" | поліграфічні комплекти для платіжних карток | 27 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-503579803 | АТ “НЗФ” | Аналізатор якості електроенергії JANITZA UMG 512 PRO | 25 august 2026, 17:00 | Download |
| 31-503544903 | АТ “НЗФ” | ЗІЗ | 28 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-503475728 | АТ “НЗФ” | МЕГАОММЕТР KYORITSU KEW MODEL 3125А та КЛІЩІІ ТОКОВИМІРЮВАЛЬНІ APPA 138 | 28 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-503200544 | АТ “НЗФ” | Поставка лакофарбових матеріалів для АТ "НЗФ" | 27 august 2026, 12:00 | Download |
| 33-925142673 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Паперова продукція. | 28 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-502305478 | АТ “НЗФ” | Проєктно-кошторисна документація, позитивний експертний звіт, щодо розгляду проектної документації на будівництво | 01 september 2026, 12:00 | Download |