Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-808386260 | ПРАТ "ІЦКК" | пакувальні матеріали | 27 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-502993803 | АТ “НЗФ” | паперова продукція | 28 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-503048606 | АТ “НЗФ” | сітка 2-1,0-0,4 НУ ГОСТ 3826-82 ширина 1000мм, довжина 30м | 25 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-808732076 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Рукавиці | 28 august 2026, 12:00 | Download |
| 33-925123055 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Поставка представницької продукції для АТ "МГЗК" | 28 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-808389822 | ПРАТ "ІЦКК" | водорозчинні фарби для друку | 25 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-502766831 | АТ “НЗФ” | Коробка передач для Т-150К. 4й кв 2026р. | 27 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-503318794 | АТ “НЗФ” | Транспортно-експедиційні послуги на перевезення трансформаторів. | 27 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-502531575 | АТ “НЗФ” | бон сорбуючий | 26 august 2026, 15:00 | Download |
| 10-808361330 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Установка для регенерації, дегазації, термовакумування, сушіння та фільтрації трансформаторних масел | 27 august 2026, 15:00 | Download |