Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-503317759 | АТ “НЗФ” | Поставка глиноземистого цементу | 26 august 2026, 12:00 | Download |
| 30-2040580861 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Кабельно - провідникова продукція | 27 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-503418363 | АТ “НЗФ” | Гальма 4-й квартал 2026 | 26 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-807577485 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи вимикачів МКП-110 | 24 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-807593327 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | вимикач елегазовий колонковий 110 кВ | 24 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-806804876 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обладнання системи телемеханіки | 20 august 2026, 12:00 | |
| 31-502898705 | АТ “НЗФ” | Вогнегасники. 4й кв 2026р. | 25 august 2026, 15:00 | Download |
| 10-805854693 | ПАТ "ЖЦПК" | Пожежне обладнання | 25 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-502849885 | АТ “НЗФ” | Запасні частини залізничної техніки. 4й кв 2026р. | 21 august 2026, 17:00 | Download |
| 31-502437570 | АТ “НЗФ” | Паровий котел | 24 august 2026, 15:00 | Download |