Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
33-923919392 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини на екскаватор HYUNDAI R140W-9S, екскаватор HYUNDAI R330LC9SH. 20 august 2026, 15:00 Download
33-922993552 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запасні частини на бульдозер Dressta 20 august 2026, 15:00 Download
10-806822424 ПАТ "ЖЦПК" Накладка до рейок Р43, підкладка до рейок Р43, накладка до рейок Р50 17 august 2026, 17:00 Download
36-32091699 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Шини з камерами для екскаватора ЕО-2621 20 august 2026, 15:00
10-808505093 ПАТ "ЖЦПК" Рейки типу Р50 14 august 2026, 14:00 Download
10-808277758 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Трансформатори силові ТДТН-25000 кВА 21 august 2026, 17:00 Download
32-395882207 АТ “ЗФЗ” Бронеплівка; Сітка антидронова 14 august 2026, 12:00 Download
10-807016442 ПАТ "ЖЦПК" Вакуумний насос BBH1-12 з електродвигуном 18 august 2026, 15:00 Download
10-805806080 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт бурильно-кранової установки БКУ-150К, встановленої на базі трактора Т-150К, д.н.з.11420 ВІ 18 august 2026, 15:00 Download
10-807469177 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Трос грозозахисний ОЦ-9,1 мм ТК-50 13 august 2026, 17:00 Download