Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-501743751 | АТ “НЗФ” | гіпохлорит натрію марки Б | 14 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-805415771 | ПРАТ "ІЦКК" | підшипники | 12 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-808332733 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Модульне наземне укриття ( фортифікаційна споруда) | 20 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-808051459 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | роз'єднувачі 35 кВ, 110 кВ, 154 кВ | 20 august 2026, 00:00 | Download |
| 10-807961094 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Модульний вакуумний вимикач 35 кВ з шафою керування | 20 august 2026, 15:00 | |
| 10-807929630 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | вимикач елегазовий колонковий 154 кВ | 20 august 2026, 15:00 | |
| 10-807951172 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вимикач вакуумний стаціонарний 10 кВ 25 кА з комплектом адаптації ( зі змінним та постійним оперативним струмом) | 20 august 2026, 15:00 | Download |
| 33-923958802 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Низьковольтне обладнання. | 14 august 2026, 17:00 | Download |
| 10-807774326 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника труб в 3 кварталі 2026р. | 20 august 2026, 15:00 | Download |
| 33-923973812 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Генератор інверторний. | 13 august 2026, 12:00 | Download |