Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
30-2038521785 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” ліквідація та різання корпусу екскаватора ЕК 15/90 госп. №171 17 august 2026, 12:00 Download
30-2038712332 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Гідравлічне обладнання, 30.40 13 august 2026, 12:00 Download
10-807780346 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Заявка з відбору виконавця робіт з ремонту оперативних кіл трансформатора № 1 ТРДН-32000/150/6кВ (інв. № 202034, 1966 р.в.) ПС 150кВ «Покровська-Промислова» Енергетичного цеху згідно дефектного акту в 3 кварталі 2026 року 12 august 2026, 12:00 Download
10-807872951 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання будівлі педіатричного відділення "Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського..." 17 august 2026, 12:00 Download
30-2037954607 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Автобуси б/в 06 august 2026, 12:00 Download
31-501656972 АТ “НЗФ” Щодо прийняття рішення про повторне проведення тендеру на реалізацію кольорового брухту 07 august 2026, 12:00 Download
30-2036540034 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Спеціальний вантажний - спеціальний автокран 10-20 Т - С на базі автомобіля МАЗ 5337 06 august 2026, 12:00 Download
30-2035044144 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Загальний легковий - загальний седан - В, Марка - Тойота корола. 06 august 2026, 12:00 Download
31-502119984 АТ “НЗФ” Кольровий металобрухт 07 august 2026, 12:00 Download
30-2038808849 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО, 32.01 10 august 2026, 17:00 Download