Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-807603012 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Трансформатор струму 110 кВ 10 august 2026, 17:00 Download
10-807483676 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" КРУН-10 кВ 07 august 2026, 17:00 Download
32-394462386 АТ “ЗФЗ” Автозапчастини в асортименті 06 august 2026, 15:00 Download
33-922263866 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Запчастини на автобус МАЗ-10348. 30 august 2026, 15:00 Download
10-806249691 ПАТ "ЖЦПК" ротор та статор до насоса 05 august 2026, 15:00 Download
10-807580208 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ізолятори ОСК-110 05 august 2026, 17:00 Download
10-807582734 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Трансформатор силовий ТМН-1600/35/10 кВ 06 august 2026, 17:00
32-394273445 АТ “ЗФЗ” Низьковольтне обладнання 05 august 2026, 15:00 Download
10-807612945 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" шафа КТП -1М-160 10/0,4 04 august 2026, 17:00 Download
33-923373656 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Метали чорні вторинні 30 july 2026, 12:00 Download