Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 32-395139159 | АТ “ЗФЗ” | електроди зварювальні | 30 july 2026, 14:00 | Download |
| 32-395606166 | АТ “ЗФЗ” | брухт чорних металів | 30 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-804916137 | ПРАТ "ІЦКК" | рейкове кріплення | 05 august 2026, 17:00 | Download |
| 10-807468245 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Провід АС | 03 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-501729979 | АТ “НЗФ” | Реалізація брухту чорних металів вид 9 | 30 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-807378894 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Ящик затискачів ТН 35, 110(154)кВ (ЯЗТН) | 04 august 2026, 17:00 | Download |
| 10-806865676 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Комірка КСО з секційним роз'єднувачем | 05 august 2026, 17:00 | Download |
| 30-2037204563 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/500, Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/501 | 30 july 2026, 12:00 | Download |
| 31-501300380 | АТ “НЗФ” | Запасні частини для двигуна MWM TCG 2032В V16 когенераційної установки | 04 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-501367380 | АТ “НЗФ” | АПАРАТ ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ ESAB CUTMASTER + КОМПРЕСОР AIRPRESS HL 340/90 2,2 КВТ | 03 august 2026, 15:00 | Download |