Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 10-806283455 | ПАТ "ЖЦПК" | пас клиновий | 30 july 2026, 12:00 | Download |
| 33-922346499 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Автошини | 30 august 2026, 15:00 | Download |
| 32-394382755 | АТ “ЗФЗ” | акумулятори | 03 august 2026, 15:00 | Download |
| 32-394443097 | АТ “ЗФЗ” | автошини | 30 august 2026, 15:00 | Download |
| 10-805869246 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | шини | 04 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-499553620 | АТ “НЗФ” | АКБ стартерні тепловозні. 3й кв 2026р. | 03 august 2026, 15:00 | Download |
| 27072026 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | брухт чорний вид 9/501 | 29 july 2026, 12:00 | Download |
| 33-920882042 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Доповнення до заявки 33-919459571 - Акумулятори стартерні. | 03 august 2026, 15:00 | Download |
| 10-807334163 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-24 в Полтавському районі Полтавської області) | 04 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-807334414 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-26 в Миргородському районі Полтавської області) | 05 august 2026, 12:00 | Download |