Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 32-395063364 | АТ “ЗФЗ” | Сітка з квадратними комірками | 23 july 2026, 15:00 | Download |
| 31-501343984 | АТ “НЗФ” | Поставка піску для АТ "НЗФ" | 28 july 2026, 12:00 | Download |
| 36-32089081 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | Литво марганцевісте | 24 july 2026, 17:00 | Download |
| 32-395025458 | АТ “ЗФЗ” | Плита дробяща нерухома смд - 109 д1 | 24 july 2026, 17:00 | Download |
| 30-2035304786 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Поставка покрівельного матеріалу для АТ "ПГЗК" | 23 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-803976913 | ПАТ "ЖЦПК" | Розроблення проектно-кошторисної документації для нового будівництва складського приміщення | 27 july 2026, 12:00 | Download |
| 10-806388769 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Реалізація брухту Виду № 300 ( бурова сталь), 303 (підшипників) та 301 ( бурові коронки) | 21 july 2026, 12:00 | Download |
| 31-500580593 | АТ “НЗФ” | Перевезення трансформаторів. | 17 july 2026, 15:00 | Download |
| 32-393886810 | АТ “ЗФЗ” | Труби в асортименті | 20 july 2026, 17:00 | Download |
| 10-805370563 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Заявка з відбору постачальника труб в 3 кварталі 2026р. | 20 july 2026, 17:00 | Download |