Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-807334664 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-27 в Миргородському районі Полтавської області) 04 august 2026, 12:00 Download
10-807332150 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-06 в Полтавському районі Полтавської області) 04 august 2026, 12:00 Download
10-807332913 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-07 в Лубенському районі Полтавської області) 03 august 2026, 12:00 Download
10-807333914 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-23 в Полтавському районі Полтавської області) 03 august 2026, 12:00 Download
10-807333162 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-16 в Миргородському районі Полтавської області) 03 august 2026, 12:00 Download
10-807333413 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-18 в Полтавському районі Полтавської області) 05 august 2026, 12:00 Download
10-807333663 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Розробка ПКД згідно ЗнП (Технічне переоснащення Об`єкту №П-20 в Полтавському районі Полтавської області) 05 august 2026, 12:00 Download
33-923379264 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Брухт кольорових металів і сплавів 28 july 2026, 12:00 Download
10-805498474 ПАТ "ЖЦПК" комп'ютерна та мережева техніка 28 july 2026, 12:00 Download
31-500963164 АТ “НЗФ” ВПЗВ - стосовно поставки запірної арматури в III квартали 2026 27 july 2026, 12:00 Download