Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-498306241 | АТ “НЗФ” | Труби сталеві | 20 july 2026, 17:00 | Download |
| 31-500952490 | АТ “НЗФ” | Перевезення сонячних панелей. | 17 july 2026, 15:00 | Download |
| 31-500738193 | АТ “НЗФ” | Органічне з'єднувальне (висівки пшеничні) | 20 july 2026, 12:00 | Download |
| 31-500019499 | АТ “НЗФ” | Надання послуг з радіографічного контролю атестаційних зразків зварників | 24 july 2026, 12:00 | Download |
| 32-393881520 | АТ “ЗФЗ” | Металопрокат в асортименті | 17 july 2026, 17:00 | Download |
| 32-393807119 | АТ “ЗФЗ” | Електрощітки та щіткотримачі | 16 july 2026, 17:00 | Download |
| 30-2034746446 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Металопрокат | 17 july 2026, 17:00 | Download |
| 31-500398012 | АТ “НЗФ” | Перевезення руди марганцевої 1 Б сорт з АТ "МГЗК" на АТ НЗФ в липні-листопадіі 2026 | 17 july 2026, 17:00 | Download |
| 32-394289864 | АТ “ЗФЗ” | Фільтр гідравлічний, фільтр до компресору | 21 july 2026, 15:00 | Download |
| 32-394325620 | АТ “ЗФЗ” | КВПтаА | 20 july 2026, 17:00 | Download |