Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
32-394384494 АТ “ЗФЗ” Зварювальне обладнання 20 july 2026, 15:00 Download
32-394431413 АТ “ЗФЗ” Насос ГНОМ 50-25 20 july 2026, 15:00 Download
10-805685609 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" для приєднання електроустановок житлового будинку гр. Павлика Г.А. за адресою: вул. Степова, 1 в с. Коханівка Полтавського (Чутівського) району Полтавської області 22 july 2026, 12:00 Download
31-500724379 АТ “НЗФ” Графіт елементний марки ГЕ-3 17 july 2026, 12:00 Download
31-500916521 АТ “НЗФ” перевезення небезпечних вантажів 17 july 2026, 15:00
31-500228879 АТ “НЗФ” ТРАНСФОРМАТОР TTU6-FS ПОТ-Ю 16 МВА 21 july 2026, 17:00 Download
10-806386197 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Реалізація брухту міді 17 july 2026, 12:00 Download
33-922566657 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Поставка піни монтажної для АТ "МГЗК" 17 july 2026, 12:00 Download
32-394689755 АТ “ЗФЗ” Круг 25 мм, технологічний прокат 09 july 2026, 17:00 Download
32-394532756 АТ “ЗФЗ” кабельно-провідникова продукція 17 july 2026, 12:00 Download