Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-807870276 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Трансформатори напруги 17 august 2026, 17:00 Download
30-2037727521 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Мережеве обладнення 13 august 2026, 17:00 Download
30-2036914423 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНI МАТЕРIАЛИ (ОЛИВА Б/В) 11 august 2026, 12:00 Download
10-807849109 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи лінійні (прохідні) 110 кВ 14 august 2026, 17:00 Download
10-807943503 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ізолятори ОСК_35_150 14 august 2026, 17:00 Download
33-923984289 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Кабельно-провідникова продукція. 14 august 2026, 12:00 Download
30-2038406091 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Ліквідація та різання екскаваторів крокуючих ЕК 20/90 №115 інв. №45806 та ЕК 10/70 №138 інв. № 46755 17 august 2026, 12:00 Download
33-923622441 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Виконання експертного обстеження (ПТО), технічної діагностики (ЧТО) вантажопідіймальних кранів та машин, які відпрацювали свій нормативний строк 13 august 2026, 12:00 Download
31-501026537 АТ “НЗФ” частотно-регульовані приводи (ЧРП) знаходяться на балансі ЦЕЗ 13 august 2026, 12:00 Download
31-502073081 АТ “НЗФ” Котел «Факел 1М» 14 august 2026, 15:00 Download