Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
36-32387710 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A Participate
31-504096184 АТ “НЗФ” Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС Participate
10-809637846 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора 14 september 2026, 17:00 Download Participate
33-925527827 АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" Високовольтне обладнання. 09 september 2026, 17:00 Download Participate
10-808651810 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ 14 september 2026, 17:00 Download Participate
30-2040514369 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини ГРО 32.02 10 september 2026, 17:00 Download Participate
32-396878533 АТ “ЗФЗ” Насос вакуумний Participate
30-2041144933 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” канати сталеві Participate
36-32290382 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" металопрокат Participate
10-807763174 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Обмежувач перенапруги Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
10-808049012 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" заземлювача ЗОН-110 з приводом 21 august 2026, 17:00 Download
10-807955655 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Затискачі 19 august 2026, 17:00 Download
10-805804681 ПАТ "ЖЦПК" запчастини на а/л " АСАХІ-1600" 21 august 2026, 17:00 Download
31-500577587 АТ “НЗФ” Автомобіль бортовий з краном маніпулятором 19 august 2026, 12:00 Download
31-502676375 АТ “НЗФ” Трансформатори 19 august 2026, 17:00 Download
31-502902983 АТ “НЗФ” Запірна арматура та деталі трубопроводів 20 august 2026, 12:00 Download
31-502465973 АТ “НЗФ” Органічне з'єднувальне (висівки пшеничні) 18 august 2026, 12:00 Download
36-32239297 ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" Литво марганцевісте 17 august 2026, 17:00 Download
31-502159803 АТ “НЗФ” перевезення небезпечних вантажів 20 august 2026, 15:00 Download
31-502312809 АТ “НЗФ” Автошини 4й кв 2026р. 20 august 2026, 15:00 Download