Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 36-32387710 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | турбокомпресор на автонавантажувач HYUNDAI HL-780 7A | Participate | ||
| 31-504096184 | АТ “НЗФ” | Акваізол СБС-ПЕ-5,0-ПС | Participate | ||
| 10-809637846 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Шафа КТП-1М-400 6(10)/0,4 кВ У1 К/К без силового трансформатора | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 33-925527827 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Високовольтне обладнання. | 09 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 10-808651810 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Вводи силових трансформаторів 35_110_150 кВ | 14 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 30-2040514369 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Запасні частини ГРО 32.02 | 10 september 2026, 17:00 | Download | Participate |
| 32-396878533 | АТ “ЗФЗ” | Насос вакуумний | Participate | ||
| 30-2041144933 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | канати сталеві | Participate | ||
| 36-32290382 | ПРАТ "ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК" | металопрокат | Participate | ||
| 10-807763174 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Обмежувач перенапруги | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 31-502147535 | АТ “НЗФ” | Брикети залізовмісні | 26 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-502110417 | АТ “НЗФ” | Вапно негашене 2 сорту | 26 august 2026, 14:00 | Download |
| 31-502100255 | АТ “НЗФ” | Електроди зграфітовані O 200 мм, L - 1500 мм, з ніпелями в комплекті | 26 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-503514451 | АТ “НЗФ” | Інструмент 4-й квартал 2026 | 28 august 2026, 15:00 | Download |
| 31-502821224 | АТ “НЗФ” | Кабельно-провідникова продукція. | 27 august 2026, 12:00 | Download |
| 32-396368989 | АТ “ЗФЗ” | Електродна маса, графітована продукція | 26 august 2026, 12:00 | Download |
| 30-2041532283 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Брухт та відходи кольорових металів ДСТУ 3211:2009 | 28 august 2026, 12:00 | Download |
| 10-808527761 | ПРАТ "ІЦКК" | піддони дерев?яні б/в (розмір 1200х1000мм, 1200х800мм) | 28 august 2026, 12:00 | Download |
| 31-502547129 | АТ “НЗФ” | Поставка цементу для АТ "НЗФ" | 26 august 2026, 12:00 | Download |
| 30-2041327342 | АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” | Редуктор, 30.39 | 26 august 2026, 17:00 | Download |