Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) 07 september 2026, 12:00 Download Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-503514451 АТ “НЗФ” Інструмент 4-й квартал 2026 28 august 2026, 15:00 Download
31-502821224 АТ “НЗФ” Кабельно-провідникова продукція. 27 august 2026, 12:00 Download
32-396368989 АТ “ЗФЗ” Електродна маса, графітована продукція 26 august 2026, 12:00 Download
30-2041532283 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Брухт та відходи кольорових металів ДСТУ 3211:2009 28 august 2026, 12:00 Download
10-808527761 ПРАТ "ІЦКК" піддони дерев?яні б/в (розмір 1200х1000мм, 1200х800мм) 28 august 2026, 12:00 Download
31-502547129 АТ “НЗФ” Поставка цементу для АТ "НЗФ" 26 august 2026, 12:00 Download
30-2041327342 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Редуктор, 30.39 26 august 2026, 17:00 Download
31-503317759 АТ “НЗФ” Поставка глиноземистого цементу 26 august 2026, 12:00 Download
30-2040580861 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Кабельно - провідникова продукція 27 august 2026, 12:00 Download
31-503418363 АТ “НЗФ” Гальма 4-й квартал 2026 26 august 2026, 12:00 Download