Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
31-478199329 АТ “НЗФ” Терміново!!! Стосовно поставки фланців сталевих під будівництво ГПС та поточні потреби 07 july 2025, 12:00 Download
10-770427212 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Ремонт кузова автомобіля GREAT WALL WINGLE 7 д.н.з.ВІ6917ІВ 03 july 2025, 12:00 Download
31-477568302 АТ “НЗФ” АКБ тягова 80V (2х40V) 4 PZS 320 04 july 2025, 15:00 Download
31-475817786 АТ “НЗФ” Тканини, та фурнітура ст. расх. 1208 оріентована сумма 900 000,00 грн. з ПДВ 03 july 2025, 12:00 Download
34-82773234 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Відвантаження брухту чорних металів вид 9/501 02 july 2025, 14:00 Download
10-774626200 ПАТ "ЖЦПК" Ізоляційні матеріали. 30 july 2025, 12:00 Download
32-381719572 АТ “ЗФЗ” брухт чорних металів 30 june 2025, 12:00 Download
31-477959292 АТ “НЗФ” Реалізація брухту чорних металів 30 june 2025, 12:00 Download
34-82763163 АТ “ДНІПРОАЗОТ” Лом алюминия вид 2 01 july 2025, 12:00 Download
10-775517290 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" Футеровка Бекопласт 07 july 2025, 17:00 Download