Current tenders
Current tenders
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender | Participate |
|---|---|---|---|---|---|
| 10-809374656 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Послуги з переміщення силових трансформаторів | Participate | ||
| 10-809437833 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809442328 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809453776 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809457042 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809348447 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 10-809367463 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) | Participate | ||
| 31-503501398 | АТ “НЗФ” | Елементи живлення 4-й квартал 2026 | Participate | ||
| 10-808916842 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) | 08 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| 10-808917091 | АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" | Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) | 08 september 2026, 12:00 | Download | Participate |
| № | Customer | Tender subject | Acceptance of offers until | Invitation to tender |
|---|---|---|---|---|
| 34-82720651 | АТ “ДНІПРОАЗОТ” | Брухт легований вид 9/308 (випарний апарат) | 27 june 2025, 12:00 | Download |
| 10-771982160 | ПРАТ "ІЦКК" | Виконання робіт зі збору та підготовки науково-технічної документації для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ПрАТ «ІЗМАЇЛЬСЬКЙ ЦЕЛЮЛОЗНО-КАРТОННИЙ КОМБІНАТ», згідно з технічним завданням. | 30 june 2025, 12:00 | Download |
| 10-773123676 | ПАТ "ЖЦПК" | Виконання робіт з експертного обстеження, позачергового технічного огляду об'єктів котлонагляду та посудин, що працюють під тиском, згідно з переліками для ПАТ «ЖЦПК». | 30 june 2025, 12:00 | Download |
| 33-884770937 | АТ "МАРГАНЕЦЬКИЙ ГЗК" | Тепловізор Sonel KT-256 (256 x 192), 25Гц | 27 june 2025, 17:00 | Download |
| 10-774869716 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Ремонт електродвигунів | 30 june 2025, 12:00 | Download |
| 31-477256851 | АТ “НЗФ” | Виконання робіт з експертного обстеження електроустаткування (для 307 одиниць обладнання, які входять в 122 електроустановки), яке відпрацювало свій нормативний термін, з видачею висновків щодо продовження терміну його експлуатації, згідно з переліком. | 30 june 2025, 12:00 | Download |
| 31-476782242 | АТ “НЗФ” | Низьковольтне обладнання | 27 june 2025, 17:00 | Download |
| 10-772027917 | ТОВ "КВАРЦИТ ДМ" | Службова записка о проведенні планового ТО навантажувача PetroNick PN 956 та необхідного ремонту у 2025 році | 24 june 2025, 12:00 | Download |
| 31-476890094 | АТ “НЗФ” | Телеметрія ГПС (доповнення до заявки 31-474289067) | 25 june 2025, 14:00 | Download |
| 10-774794339 | АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" | Монтажні та пусконалагоджувальні роботи систем автоматичного пожежогасіння (АСПГ) та автоматичної пожежної сигналізації (АПС) в приміщеннях шахтобудівельного управління | 01 july 2025, 12:00 | Download |