Current tenders

Current tenders

Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender Participate
10-809374656 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Послуги з переміщення силових трансформаторів Participate
10-809437833 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-53 Л-1 в м. Гадяч Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809442328 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-334 Л-3 в с. Б. Лука Миргородського району Полтавської області (проєкт ІП 2027) Participate
10-809453776 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-148 Л-1 Л-3 в с. Більськ Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809457042 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-436 Л-2 с. Івашки Полтавського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809348447 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: "Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-1228 Л-1 в м. Глобине Кременчуцького району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
10-809367463 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" розробка ІГВ: Реконструкція електричних мереж 0,4 і 10 кВ від КТП-352 Л-1, Л-3 в с. Харківці Миргородського району Полтавської області" (проєкт ІП 2027) Participate
31-503501398 АТ “НЗФ” Елементи живлення 4-й квартал 2026 Participate
10-808916842 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 6 кВ від ЗТП-562 гр. "Селище" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
10-808917091 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Реконструкція електричних мереж 0,38 і 10 кВ від КТП-619 гр. "Кобзарська" в м. Кременчуці Полтавської області (проєкт ІП 2027) 08 september 2026, 12:00 Download Participate
Customer Tender subject Acceptance of offers until Invitation to tender
30-1985481421 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/500, Брухт негабаритний змішаний для перероблення Вид 9/501 30 june 2025, 12:00 Download
10-775727875 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" шафа ЩТП 04 july 2025, 17:00 Download
10-775230579 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" дорожні знаки та сигнальні конуси 03 july 2025, 12:00 Download
10-775171636 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Поставка драбин склопластикових для АТ "ПОЕ" 02 july 2025, 12:00 Download
10-775616699 АТ "КРИВБАСЗАЛІЗРУДКОМ" ремонт електродвигунів змінного струму 02 july 2025, 12:00 Download
10-775405353 ПАТ "ЖЦПК" Брухт кольорових металів 30 june 2025, 12:00 Download
30-1985270357 АТ “ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК” Запасні частини до вантажної техніки ,автобусів,автокранів 03 july 2025, 15:00 Download
32-381621392 АТ “ЗФЗ” Плита нерухома до дробарки СМД-108 креслення 20589-5.И1 30 june 2025, 17:00 Download
10-775534484 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Влаштування системи пожежної сигналізації в приміщеннях Пирятинської дільниці Лубенської об'єднаної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Пирятин, вул. Соборна 40. 02 july 2025, 12:00 Download
10-775545784 АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" Влаштування системи пожежної сигналізації в приміщеннях Велико-Кохнівської дільниці Кременчуцької об'єднаної філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за адресою: м. Кременчук, проспект Полтавський 279 01 july 2025, 12:00 Download